Strona główna » Aktualności » WRĘCZENIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

WRĘCZENIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

3 stycznia 2014 odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia  14  absolwentom  VI G Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych oraz  29 absolwentom  semestru  IV Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych.

Pani dyrektor Joanna Kowalska pogratulowała wszystkim  osiągnięcia  dobrych wyników w nauce, podziękowała za zaangażowanie w  działania podejmowane przez Samorząd Słuchaczy  i życzyła  powodzenia  na egzaminie maturalnym.

Pani dyrektor Joanna Kowalska i Pani wicedyrektor Beata Światek-Mudant wręczyły dyplomy
i nagrody książkowe absolwentom za  bardzo dobre wyniki w nauce i udział w konkursach przedmiotowych.

Najwyższą średnią  w sem. VI G LO osiągnęła Pani Joanna Ankersztajn  a w sem. IV LU Pani Urszula Malesa. Pani Joanna Ankersztajn zajęła I miejsce w konkursie znajomości języka angielskiego, Pani Małgorzata Ludwiniak  otrzymała dwie nagrody ?za zajęcie  I miejsce w konkursie znajomości języka rosyjskiego oraz za zajęcie I miejsca w konkursie nt. 330-rocznicy Bitwy pod Wiedniem.

Następnie  Pani Marzena Skwiecińska wręczyła świadectwa ukończenia absolwentom VI G LO a Pani Justyna Zielińska-Zych  absolwentom sem. IV LU.

Absolwenci  Uzupełniającego LO  są  ostatnim rocznikiem tego typu szkoły.

Na zakończenie absolwenci  podziękowali dyrekcji i wychowawcom za stworzenie wspaniałych warunków i możliwości  ukończenia szkoły w przyjaznej  atmosferze.