Strona główna » O szkole » Dlaczego u nas?

Dlaczego u nas?

Dlaczego warto wybrać CKZiU?

1. Jesteśmy szkołą publiczną, więc za naukę nic nie płacisz.
  2. W szkole panuje przyjazna atmosfera, nagradzamy słuchaczy z najwyższą frekwencją i średnią ocen, Samorząd Słuchaczy nieustannie podejmuje działania w celu integracji społeczności szkolnej.
  3. Na prośbę słuchacza wydajemy legitymację szkolną oraz wystawiamy zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS, itp.
  4. U nas możesz dokończyć naukę rozpoczętą w innej szkole w dogodnym dla Ciebie systemie zaocznym lub stacjonarnym.
  5. Doświadczona kadra przygotuje Cię do egzaminów zewnętrznych.
  6. Posiadamy bardzo nowoczesne pracownie, m.in. instalatorskie, gastronomiczne, ślusarską, technologa robót wykończeniowych, krawiecką, posadzkarską, spawalniczą, informatyczną, mechanika pojazdów samochodowych, diagnostyczną oraz wulkanizacji i wymiany ogumienia.
  7. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i kompetencje do prowadzenia nowoczesnego systemu kształcenia zawodowego oraz potwierdzania kwalifikacji zawodowych uczniów na poszczególnych etapach ich przygotowania zawodowego.
  8. U nas możesz uzyskać dodatkowe umiejętności zawodowe na kwalifikacyjnych kursach zawodowych.
  9. Jesteśmy nowoczesną placówką kształcenia ustawicznego i praktycznego, w której szanuje się wieloletnie tradycje Centrum Kształcenia Praktycznego i Centrum Kształcenia Ustawicznego.