Strona główna » Aktualności » Wręczenie świadectw III technikum bhp

Wręczenie świadectw III technikum bhp

10.01.2014r. w sali nr 19 starego budynku CKP odbyło się uroczyste wręczenie świadectw III technikum bhp z udziałem Pani dyrektor Joanny Kowalskiej, Pani wicedyrektor Anety Jurkowskiej, opiekunem semestru Mirosławem Walasem oraz Panią z kancelarii szkoły Moniką Skibowską. Uroczystość była bardzo przyjemna ponieważ bhp-owcy uczyli się dobrze, średnia ocen w klasie to aż 4,10. Słuchaczy, którzy wyróżniali się w nauce tzn ze średnią ocen powyżej 4,5 było aż 9, wszyscy oni dostali dyplomy, a 4 pierwszych jeszcze bardzo ciekawe nagrody książkowe. Opiekun semestru Pan Mirosław Walas ze wzruszeniem odbierał od swoich uczniów pamiątkową laurkę z podziękowaniami od uczniów. Poza tym wszyscy oficjele otrzymali piękne bukiety kwiatów. Uczniowie z łezką w oku stwierdzali, że za szybko przyszedł czas na rozstanie. Solenie obiecywali sobie utrzymywać z sobą kontakt.

Klimek Renata 5,08
Bieżoński Piotr 4,92