Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy KOSBUD dla klasy 3 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Przedstawiciel firmy KOSBUD, doradca techniczny, pan Robert Kołodziejski, przeprowadził 20 października 2022 szkolenie z zakresu nowych technologii. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy 3 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Szkolenie obejmowało część teoretyczną, w czasie której pan Robert zaprezentował produkty firmy oraz omówił ich właściwości i zakres stosowania. Druga część to część praktyczna, w której uczniowie wykazywali się swoimi umiejętnościami w zakresie:

• wykonywania elastycznych płytek Jest to materiał dekoracyjny doskonale imitujący wykończenie ścian i kominów ze strukturalnej cegły klinkierowej, który można stosować na zewnętrz i wewnątrz budynku,
  • montażu deski elewacyjnej Jest to elastyczna okładzina ścienna doskonale imitująca deskowane wykończenie ściany oraz
  • wykonywania elastycznego betonu architektonicznego, materiału doskonale imitującego betonowe wykończenie ścian.

Po szkoleniu uczniowie otrzymali certyfikaty rekomendujące wysoką jakość wykonawstwa oraz znajomość zastosowania produktów omówionych podczas szkolenia.