Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy SINIAT dla uczniów klasy 2 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Przedstawiciel firmy SINIAT doradca techniczny Robert Gieraszek 19 września 2022r. przeprowadził szkolenie dotyczące  maszynowego szpachlowania podłoży mineralnych masą Nida Excellence. Samorozlewna gotowa masa Nida Excellence jest cienkowarstwową, polimerową masą szpachlową przeznaczoną do wykonywania gładzi wewnątrz obiektów budowlanych. Odpowiednio nałożony produkt nie wymaga wygładzania powierzchni  piórem/nożem stalowym po aplikacji masy na ścianę czy sufit.

W firmie Siniat produkowane są płyty gipsowo-kartonowe oraz m.in. systemy ścian działowych, sufitów i okładzin ściennych oraz powiązane z nimi produkty. Pracownicy firmy wiedzą techniczną na temat produktów i systemów dzielą się ze specjalistami, architektami, przedsiębiorcami i nauczycielami w całej Europie.

W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy drugiej monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Szkolenie obejmowało część teoretyczną, w czasie której pan Robert Gieraszek zaprezentował masy do szpachlowania oraz omówił ich właściwości, zakres stosowania i sposób aplikacji. Druga część bardzo interesująca to część praktyczna, w której uczniowie wykazywali się swoimi umiejętnościami w zakresie nanoszenia masy samorozlewnej przy użyciu agregatu. Szczegółowe informacje dotyczące masy Nida Excellence  znajdziecie na stronie https://www.siniat.pl/pl-pl

Dziękujemy za materiały do pokazu oraz za przeprowadzone warsztaty przyjęte przez uczniów i nauczycieli z zainteresowaniem.