Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy BLUM

Szkolenie firmy BLUM

14 grudnia 2023r. odbyło się szkolenie firmy BLUM dla uczniów klasy trzeciej Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie stolarz, dotyczące montażu systemów okuć w zabudowie mebli.

Szkolenie prowadzili przedstawiciele firmy BLUM Pani Magdalena Majchrzak i Pan Łukasz Wrotecki.

Głównym celem szkolenia było zapoznanie uczniów z systemami szuflad, prowadnic i zawiasów oraz sposobem montażu systemów w meblach.

Zakres szkolenia obejmował teorię i praktykę. W części pierwszej pokazano w jaki sposób zaprojektować szafkę i zaplanować system okuć w korpusie mebla z zastosowaniem oprogramowania. W części praktycznej szkoleniowcy zaprezentowali montaż systemów prowadnic i zawiasów w korpusie szafki jak i również wykonywali szuflady przy użyciu profesjonalnego oprzyrządowania i narzędzi. Uczniowie brali czynny udział w szkoleniu, ćwiczyli umiejętności praktyczne w montażu systemów meblowych firmy BLUM. Szkoleniowcy zaopatrzyli uczestników szkolenia w cenne materiały szkoleniowe m.in. najnowszy katalog i podręcznik produktów, natomiast Centrum pozyskało systemy szuflad, prowadnic i zawiasów potrzebne do ćwiczeń na zajęciach praktycznych.

Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie i Panu Łukaszowi za interesujący wykład i pokaz oraz Firmie BLUM za materiały do szkolenia.

Kazimierz Skibowski