Strona główna » Aktualności » Studniówka CKZiU 2013

Studniówka CKZiU 2013

9 lutego słuchacze CKZiU wraz z nauczycielami i administracją mieli okazję wspólnie bawić się na studniówce zorganizowanej przez Samorząd Słuchaczy i wychowawców-opiekunów semestrów maturalnych (zorganizowano ją tym razem na sali bankietowej Zacisze w Cygance). Studniówkowa impreza na 180 osób rozpoczęła się po 20-tej od wprowadzenia,  podziękowań i zaproszenia do wspólnej zabawy przez słuchaczy z samorządu szkolnego.

Po krótkiej przemowie pani dyrektor Joanny Kowalskiej studniówkę tradycyjnie rozpoczęto polonezem w dwóch turach. Do tańca przygrywał zespół EFEKT, a kącik barmański zapraszał na kolorowe drinki. Przed północą oko kamery zarejestrowało specjalnie na ten wieczór przewidziany pokaz barmański w wykonaniu jednego z barmanów.

Parkiet nie pustoszał do późnych godzin nocnych, a cała impreza zakończyła się po 5-ej nad ranem. Małą próbkę dobrej zabawy przedstawiają zdjęcia w galerii.

Samorząd Słuchaczy dziękuje za wspólną zabawę słuchaczom z semestrów IV A, B, C i D LO u, IV LO u, VI D i E LO oraz VI TPS, a także nauczycielom, administracji i wszystkim osobom towarzyszącym.

T. M.

[nggallery id=25]