Strona główna » Aktualności » Praktyczna nauka zawodu » Raport ze Szkolenia dla uczniów Klasy III PT – Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

W dniu 9 lutego 2024 r. odbyło się szkolenie dla uczniów klasy III PT w zawodzie Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, zorganizowane przez firmę Blue Dolphin. Podczas tego spotkania uczniowie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie malowania, obejmującymi różnorodne narzędzia i techniki.

W ramach szkolenia omówiono następujące nowoczesne rozwiązania do malowania:

• papier malarski,
  • taśmy washi z folią malarską elektrostatyczną,
  • pędzle ninja 330,
  • wałki malarskie,
  • zestawy do szybszego malowania powierzchni.

Taka inicjatywa z pewnością przyniesie liczne korzyści uczniom, umożliwiając im zdobycie praktycznych umiejętności związanych z ich przyszłymi zawodami.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez Pana Andrzeja Modrzejewskiego, który wykazał się profesjonalnym podejściem oraz zaangażowaniem w przekazywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej uczniom.

Dziękujemy Panu Andrzejowi za wysoki poziom organizacji szkolenia oraz zaangażowanie w rozwój kompetencji zawodowych uczestników.

Z wyrazami szacunku,
Marek Murach