KOMUNIKAT DYREKTORA CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM dla słuchaczy semestrów VI LO szkoły zaocznej w sprawie odbioru świadectw ukończenia szkoły

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego informuje, że świadectwa ukończenia szkoły można odbierać w kancelarii szkoły ? od 4 maja 2021.

Drodzy słuchacze!
Z okazji ukończenia szkoły składam Wam serdeczne gratulacje.
Wszystkim absolwentom Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego, życzę szczęścia i pomyślności w realizacji planów zawodowych i życiowych.
Maturzystom życzę powodzenia na maturze ? niech pomyślnie zdane egzaminy maturalne będą dla Was wstępem do dalszych planów edukacyjnych.

Joanna Kowalska