Strona główna » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Dzień Edukacji Narodowej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

12 października 2013 r. odbyło się spotkanie nauczycieli, pracowników , emerytów i przedstawicieli Samorządu słuchaczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pani Dyrektor Joanna Kowalska powitała wszystkich zebranych, podziękowała Wszystkim za pierwszy, trudny rok pracy dydaktycznej w nowej strukturze organizacyjnej i życzyła dalszych sukcesów  w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Pani Dyrektor przekazała życzenia okolicznościowe Pani Minister Krystyny  Szumilas oraz Pana Stanisława Mejszutowicza prezesa Oddziału ZNP w Mińsku Mazowieckim.

Przedstawiciele Samorządu Słuchaczy na ręce Pani Dyrektor  wszystkim pracownikom CKZIU  złożyli  podziękowania  za  stworzenie atmosfery sprzyjającej  kształceniu przez całe życie.

Pani Dyrektor pogratulowała Pani Danucie Grudzień i Panu Bogdanowi Zalewskiemu Nagrody Starosty, którą otrzymali podczas Powiatowej Gali z okazji DEN.

Pan Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński wyróżnił także Panią  Dyrektor Joannę Kowalską.

Z ogromną  przyjemnością  Pani Dyrektor  wraz Z Panem wicedyrektorem Kazimierzem Skibowskim wręczyli nagrody Dyrektora CKZiU ; wicedyrektorkom Anetcie Jurkowskiej, Beacie Świątek-Mudant, kierownikowi OMiDP  Tomaszowi Walasikowi, nauczycielom: Markowi Szczurowskiemu, Andrzejowi Koncy,  Piotrowi Mrozowi, Renacie Solonek, Teresie Nowickiej, Justynie Zielińskiej-Zych, Agnieszce Chomicz oraz pracownikom administracji i obsługi: Elżbiecie Kędrze, Monice Skibowskiej, Emilii Opatowskiej, Ewie Olkowicz, Tadeuszowi Gałązce, Bożenie Baran,  Grażynie Wiechetek i Arkadiuszowi Dybaś.

?Zespół zakładowy  CKZiU? w składzie: Andrzej Piłka ? instrumenty klawiszowe, Mirosław Ostrowski- gitara, Tomasz Mantużyk ?  wokal   zaprezentował  kilka nastrojowych, jesiennych utworów
z repertuaru ?Czerwonych Gitar? i Piotra Szczepanika.

Po oficjalnych uroczystościach duża grupa  pracowników wzięła udział w II Mińskiej Bitwie Kabaretowej w Zespole Szkół Miejskich.

!4 października 2013r. nauczyciele i pracownicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w Auli Schumana w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z rąk Wojewody Mazowieckiego Pana Jacka Kozłowskiego otrzymali Medale za Długoletnią Służbę.

Medale otrzymali: Renata Solonek, Bogdan Zalewski, Irena Ruta, Kazimierz Skibowski, Andrzej Piłka, Grzegorz Frelak, Teresa Nowicka, Marek Baran, Piotr Mróz.

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje i  niech praca nie będzie dla Was ciężarem.