Strona główna » Aktualności » Wręczenie świadectw dla semestrów kończących szkołę

Wręczenie świadectw dla semestrów kończących szkołę

26 kwietnia w podziale na dwie grupy odbyła się uroczystość wręczania świadectw
dla semestrów kończących szkołę :

• ? 16.30 dla semestrów VI E LO, VI D LO i VI TPS (opiekunowie: Teresa Krusiewicz,
    Marek Szczurowski, Michał Abramowski);
  • ? 17.30 dla semestrów liceum uzupełniającego, tj. IV A, IV B, IV C i IV D (opiekunowie: Tomasz Macios, Marcin Widerski, Justyna Zielińska-Zych i Beata Świątek-Mudant)

W obu grupach uroczystości uczestniczyła: p. dyrektor Joanna Kowalska, p. wicedyrektor Beata Świątek-Mudant.

Była to historyczna chwila, jak zauważyła pani dyrektor Joanna Kowalska, gdyż osoby zaczynające edukację jeszcze w Centrum Kształcenia Ustawicznego, obecnie kończyły ją jako pierwsze w nowej szkole, tj. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.
Pani Dyrektor gratulowała ukończenia szkoły przez zgromadzonych słuchaczy i życzyła dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Życzenia dotyczyły również pomyślności w zdawaniu egzaminu maturalnego, który przed abiturientami już niedługo

Absolwentom,  którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce nagrody książkowe oraz dyplomy wręczała p. dyrektor J. Kowalska, p. wicedyrektor B. Świątek-Mudant oraz opiekunowie semestrów.

Podczas uroczystości panowała miła atmosfera. Na zakończenie absolwenci okazali swą wdzięczność wręczając kwiaty dla Dyrekcji szkoły na ręce p. dyrektor Joanny Kowalskiej  oraz kosze słodyczy i kwiaty od semestrów dla swoich opiekunów.

Jako kwintesencja uroczystości było pamiątkowe zdjęcie, które każda klasa uwieczniła
ze swoim nauczycielem – opiekunem. Uroczystość tym samym dobiegła końca

T. Macios