Strona główna » Aktualności » Akademia Dobrej Praktyki ? szkolenie firmy Kubala

Akademia Dobrej Praktyki ? szkolenie firmy Kubala

Uczniowie klasy drugiej monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 15 marca 2023 r. wzięli udział w szkoleniu o tematyce narzędzi budowlanych ręcznych wykorzystywanych w systemach suchej zabudowy.

Akademia Dobrej Roboty to autorski projekt firmy Kubala, skierowany bezpośrednio do wykonawców, który wspiera i ułatwia ich rozwój zawodowy. W ramach projektu Akademia Dobrej Praktyki, Kubala współpracuje i wspiera również szkoły zawodowe.

Szkolenie obejmowało część teoretyczną, w czasie której Pan Dawid Zych zaprezentował narzędzia wchodzące w skład systemu oraz omówił ich właściwości i zakres wykorzystania. Narzędzia firmy Kubala znajdujące swoje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie, to narzędzia dla profesjonalistów a firma Kubala osiągnęła w Polsce pozycję potentata w branży ręcznych narzędzi budowlanych.

Drugi etap pokazu bardzo interesujący, to część praktyczna, w której uczniowie byli zaangażowani i wykazywali się swoimi umiejętnościami w zakresie nakładania masy szpachlowej, dobierając przy wsparciu instruktora, odpowiednie narzędzia w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Szczegółowe informacje dotyczące ręcznych narzędzi budowlanych znajdziecie na stronie https://kubala.com/pl

Dziękujemy za przeprowadzone warsztaty przyjęte przez uczniów i nauczycieli z dużym zainteresowaniem.