Strona główna » Aktualności » 11.05.2023 r. kolejne zajęcia i kolejne sukcesy klasy I technik budowy dróg.

11.05.2023 r. kolejne zajęcia i kolejne sukcesy klasy I technik budowy dróg.

Gratuluję kolejnych zajęć i sukcesów klasy 1 technik budowy dróg!

Pierwszym z nich jest konserwacja zagęszczarki płytowej do mechanicznego zagęszczania gruntu. Zagęszczarka płytowa to urządzenie, które stosuje się do zagęszczania gruntu przed ułożeniem nawierzchni drogowej. Skuteczność działania zależy od konserwacji urządzenia. Konserwacja zagęszczarki jest ważna, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność pracy, a także przedłużyć jej żywotność. Kolejnym zadaniem było zagęszczanie gruntu. Zagęszczanie jest procesem, który polega na ugniataniu i zagęszczaniu gruntu, aby uzyskać stabilną i trwałą podstawę pod drogę.

Kolejny etap prac to przygotowanie mieszanki betonowej, kolejny ważny element budowy dróg. Ważne jest, aby mieszanka betonowa była dokładnie przygotowana i miała odpowiednie proporcje składników, takich jak cement, piasek i kruszywa. Betonowanie boksu na kruszywa budowlane jest procesem, który wymaga precyzji i doświadczenia.

Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenie będą  pomocne dla klasy 1 technik budowy dróg w kolejnych sukcesach i zadaniach. Powodzenia!