Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Liceum dla Dorosłych

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Liceum dla Dorosłych

Piątek, 29 kwietnia był szczególnym dniem dla słuchaczy semestrów szóstych liceum ogólnokształcącego. Po trzech latach nauki, okupionej niejednym wyrzeczeniem, otrzymali oni upragnione świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Jak zwykle przy takich okazjach i tym razem nie zabrakło, kwiatów, gratulacji, podziękowań… Pani dyrektor Joanna Kowalska życzyła absolwentom realizacji marzeń związanych z zakończeniem nauki w Centrum. Ciepłe słowa do swoich podopiecznych kierowali opiekunowie semestrów, gratulując im wytrwałości i umiejętności pogodzenia obowiązków szkolnych z pracą zawodową i życiem osobistym. Przedstawiciele semestrów szóstych dziękowali za życzliwość i motywowanie do nauki oraz życzyli wszystkim pracownikom szkoły wielu jeszcze roczników słuchaczy, którzy będą mogli poznać tylu wspaniałych ludzi

Absolwenci, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, mieli wzorową frekwencję lub zwyciężyli w szkolnych konkursach, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Te osoby, które zdecydowały się na podjęcie jeszcze jednego wyzwania mają przed sobą EGZAMIN MATURALNY. Trzymamy za nich wszystkich kciuki i życzymy połamania długopisów!