Strona główna » Aktualności » Uczestniczki kursu A.74 z wizytą w salonie Buczyński Individual Tailoring

Uczestniczki kursu A.74 z wizytą w salonie Buczyński Individual Tailoring

W ramach realizacji kwalifikacji A.74 – Organizacja procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych uczestniczki pojechały do Warszawy, aby poznać proces szycia odzieży miarowej w salonie Buczyński Individual Tailoring. Właściciel salonu Pan Marek Buczyński zapoznał słuchaczki ze sposobem funkcjonowania swojej firmy.

Pokazał kolekcje pięknych i niespotykanych tkanin, z których szyje się męskie garnitury i koszule oraz damskie kostiumy. Omówił proces zdejmowania miar z klienta i jego obsługi w salonie, w taki sposób, aby był zadowolony z usługi i chciał ponownie wrócić. Słuchaczki dzięki pełnej pasji i humoru narracji właściciela mogły dowiedzieć się jak marzenia i pasje można przeobrazić w sposób na życie i pracę, która przynosi dochody.

Mam nadzieję, że ta wizyta zainspiruje naszych słuchaczy do podejmowania prób wykorzystania umiejętności nabytych w CKZiU i organizowania własnych salonów, bo potrzeby rynku na piękną, niepowtarzalną i doskonale wykonaną odzież są ogromne. Dziękuję Panu Markowi Buczyńskiemu za umożliwienie realizacji wycieczki.

Nauczyciel CKZiU – Teresa Rafał