Strona główna » Aktualności » Szkolenie uczniów klasy pierwszej w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych.

8 marca 2021 przedstawiciel firmy KOSBUD z Mińska Mazowieckiego przeprowadził szkolenie z zakresu nowych materiałów i technologii. Szkolenie przeznaczone było dla uczniów klasy pierwszej uczących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Pan Robert Kołodziejski pokazał uczniom alternatywne rozwiązania dla okładzin tradycyjnych z drewna i materiałów mineralnych. Produkowane przez firmę KOSBUD materiały oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wykonawców i inwestorów. Uczniowie uczyli się między innymi wykonywania montażu deski elewacyjnej Tabulo imitującej deskowane wykończenie ściany oraz wykonywania tynków elewacyjnych i wewnętrznych z elastycznych płytek klinkiero
i betonu architektonicznego.

Po zakończeniu szkolenia uczniowie otrzymali certyfikaty rekomendujące dobrą jakość wykonania oraz znajomość produktów omówionych podczas pokazu.