Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy KOSBUD dla klasy 1 technik robót wykończeniowych w budownictwie

Szkolenie firmy KOSBUD dla klasy 1 technik robót wykończeniowych w budownictwie

Przedstawiciel firmy KOSBUD, doradca techniczny, Robert Kołodziejski, przeprowadził szkolenie z zakresu nowych technologii. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy pierwszej technik robót wykończeniowych w budownictwie. Szkolenie obejmowało część teoretyczną, w czasie której Pan Robert zaprezentował produkty firmy oraz omówił ich właściwości i zakres stosowania. Druga część bardzo interesująca to część praktyczna, w której uczniowie wykazywali się swoimi umiejętnościami w zakresie:

• wykonywania elastycznych płytek Klinkiero,
  • montażu deski elewacyjnej Tabulo oraz
  • elastycznego betonu architektonicznego.

Po szkoleniu uczniowie otrzymali certyfikaty rekomendujące wysoką jakość wykonawstwa oraz znajomość zastosowania produktów omówionych podczas szkolenia.

Relacja ze szkolenia umieszczona została również na stronie firmy KOSBUD