Strona główna » Aktualności » Szkolenie dla uczniów klasy II i I monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

24 września 2019 roku przedstawiciel firmy KOSBUD z Mińska Mazowieckiego przeprowadził szkolenie z zakresu nowych technologii. Szkolenie dedykowane było uczniom uczącym się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Pan Robert Kołodziejski przedstawił uczniom alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych okładzin. Pokazane nowatorskie rozwiązania cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród wykonawców. Uczniowie uczyli się między innym wykonywania elastycznych płytek Klinkiero, montażu deski elewacyjnej Tabulo imitującej deskowane wykończenie ściany oraz wykonywania tynków elewacyjnych przy użyciu szablonów typu cegła i elastycznego betonu architektonicznego.

Po ukończeniu szkolenia uczniowie otrzymali certyfikaty rekomendujące wysoką jakość wykonawstwa i dobrą znajomość produktów omówionych podczas szkolenia.