Strona główna » Aktualności » Praktyczna nauka zawodu » Szkolenie dla uczniów klasy I Technik Budownictwa w zawodzie Murarz-Tynkarz – Część II

27 października firma Wienerberger ? producent cegieł ceramicznych, przeprowadziła kolejny etap szkolenia – część II dla uczniów klasy I technik budownictwa w zawodzie murarz-tynkarz. Młodzież zapoznała się z nowoczesnymi rozwiązaniami murowania, takimi jak murowanie w systemie Porotherm Dryfix i murowanie na zaprawie cienkowarstwowej Porotherm Profi. Wydarzenie okazało się cenną okazją dla uczniów, aby zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat nowoczesnych technologii ceramicznych i ich zastosowania w branży budowlanej.

Marek Murach