Strona główna » Aktualności » Słuchacze z KKZ Fryzjer B na targach fryzjerskich

Słuchacze z KKZ Fryzjer B na targach fryzjerskich

Targi HAIR FORUM POLAND (Warszawa 26-27 wrzesień 2015)
HAIR FORUM POLAND to targi trendów w branży fryzjerskiej: znane marki, top-styliści, odbyły się pokazy na żywo z udziałem gwiazd. To bez wątpienia bardzo ważne wydarzenie dla branży fryzjerskiej. Nie mogło nas zabraknąć – w poszukiwaniu inspiracji oraz wrażeń.
Kursantki KKZ Fryzjer B z CKZiU Mińsk Mazowiecki przybyły licznie na to wydarzenie.
Oprócz wystawiających się firm, które prezentowały swoją ofertę w branży fryzjerskiej, kosmetycznej i stylizacji paznokci nie mogło zabraknąć blogerki JESSICKI MERCEDES z, którą nasza kursantka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.
Wiele emocji budziły pokazy na scenie Hair Show Point, gdzie przez cały targowy weekend miały miejsce niebagatelne pokazy i prezentacje. Targom towarzyszył również Hair Artist Congress, czyli merytoryczne seminaria, które odbywały się na specjalnej scenie. Takie wydarzenie nie mogło się także obejść bez ekscytujących mistrzostw skierowanych zarówno do doświadczonych fryzjerów, jak i uczniów.
Na scenie głównej poszczególne firmy min. PIVOT POINT , AKADEMIA FRYZJERSKA JOANNA ZAREMBA, TOMASZ ZIMNY prezentowali strzyżenia męskie , fryzury konkursowe. Targi fryzjerskie to niebagatelne wydarzenie – my tam byliśmy 🙂
Lidia Kania-Kuźma