Strona główna » Aktualności » II dni Powiatu Mińskiego

II dni Powiatu Mińskiego

15 imprez na 15-lecie Powiatu Mińskiego. W ten sposób władze  powiatowe postanowiły uczcić istnienie naszego powiatu. Ostatnia impreza z tego cyklu odbyła się w sobotnie popołudnie 14 czerwca na placu przed Budowlanką. Atrakcji było wiele ? od rozkoszy dla podniebienia po coś dla ducha. Nie omieszkaliśmy zatem i my wziąć udział w tym wydarzeniu. Nasze stanowisko umiejscowiliśmy pomiędzy Gminą Kałuszyn a stanowiskiem szkoły od lat zwanej Chemikiem.

Przygotowaliśmy dla przechadzających się naszą alejką informacje dotyczące kierunków kształcenia w nadchodzącym roku szkolnym. I tak jak zawsze największym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe. Nasza szkoła przygotowała nową ofertę, a wśród niej znajdują się kursy w takich zawodach jak: kucharz, kelner, fryzjer, rolnik, stolarz, murarz, florysta, opiekun medyczny i wiele, wiele innych. Jak widać jest to oferta bardzo bogata, wychodząca naprzeciw potrzebom zarówno kobiet, jak i mężczyzn. I zarazem bardzo elastyczna, bo dająca możliwość zdobycia nowych kwalifikacji osobom z różnym wykształceniem ? od podstawowego po wyższe.

Ale nie tylko o kursy pytano nauczycieli obecnych na stanowisku. Zainteresowani uzyskali informacje o liceum ogólnokształcącym dla dorosłych i możliwości zdawania matury ?po latach?, szkole policealnej i kursach doskonalących realizowanych według indywidualnych potrzeb.

Mimo niesprzyjającej aury i nieba zasnutego chmurami dopisali również nasi słuchacze, którzy obecnych na imprezie częstowali pysznymi ciastkami przygotowanymi specjalnie na tę okazję w pracowni gastronomicznej.

Wszystkim, którzy odwiedzili nas w tym dniu, serdecznie dziękujemy. Zaś tych, którzy chcą uzyskać bardziej szczegółowe informacje o kierunkach kształcenia, zapraszamy do naszego biura lub kancelarii przy ul. Budowlanej 4.

[nggallery id=76]