Strona główna » Aktualności » CKZiU XII na Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych

CKZiU XII na Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych

17 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim odbyła się XII Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Podstawowym celem tego wydarzenia niezmiennie było przedstawienie młodzieży gimnazjalnej, która właśnie wybiera dalszą drogę kształcenia, oferty edukacyjnej szkół prowadzonych przez Powiat Miński. Na Giełdzie obecni również byli przedstawiciele Studium Języków Obcych i Powiatowego Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim. Giełda miała na celu pomóc młodzieży w wyborze szkoły związanej z ich dalszą edukacją. Dzięki Giełdzie uczniowie klas trzecich gimnazjum mogli zapoznać się z ofertą, porozmawiania z nauczycielami i uczniami prezentującymi stoiska swoich szkół.