Strona główna » Aktualności » Finał okręgowy XLII Edycja Turnieju Budowlanego “Złota Kielnia”

Finał okręgowy XLII Edycja Turnieju Budowlanego “Złota Kielnia”

9 marca 2013r. w CKZiU odbyły się eliminacje okręgowe XLII Edycji Turnieju Budowlanego “Złota Kielnia”. W eliminacjach wzięło udział 20 uczniów szkół budowlanych z trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Naszą placówkę reprezentowało 6 uczniów w zawodach: stolarz, posadzkarz i monter instalacji urządzeń sanitarnych. Uczestnicy turnieju musieli zmierzyć się z zadaniem testowym z wiedzy zawodowej oraz przedsiębiorczości, zaś po krótkiej przerwie rozwiązywali zadanie opisowe dotyczące zadania praktycznego.

Po sprawdzeniu prac i opublikowaniu wyników konkursu okazało się, że uczeń naszej szkoły Wysocki Michał z II klasy stolarskiej zakwalifikował się do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia w Zespole Szkół Budowlanych w Grudziądzu.