Strona główna » Aktualności » Praktyczna nauka zawodu » Szkolenie w  Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim

Szkolenie w  Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim

1 czerwca 2023 roku z okazji dnia dziecka Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim przeprowadził profesjonalne szkolenie i pokaz maszyn do robót ziemnych i drogowych dla I klasy technik budowy dróg.

Zakres szkolenia:

Podstawowe zasady bezpieczeństwa dotyczące pracy z koparkami, w tym obsługa maszyny, zachowanie podczas pracy w pobliżu innych osób, zasady obciążania i stabilizacji maszyny.

Nauka obsługi poszczególnych elementów koparki.

Praktyczne ćwiczenia, w których uczestnicy szkolenia mieli możliwość wykonywania różnych zadań przy użyciu koparki.

Szkolenie przeprowadzane pod nadzorem doświadczonych instruktorów, którzy zapewnili maksimum bezpieczeństwa uczestników i przekazali im niezbędną wiedzę praktyczną.

Dziękujemy.

Marek Murach