Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy SELENA dla uczniów klasy 2 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Przedstawiciele firmy SELENA S.A. z siedzibą we Wrocławiu doradcy techniczni Robert Rodzik i Tomasz Krzysztofik 22 stycznia 2022r. przeprowadzili szkolenie dotyczące Tytan G-K System. Jest to szybki, prosty i precyzyjny sposób wykonania wyrównania ścian przy użyciu płyt gipsowo ? kartonowych. Wdrożony przez markę Tytan Professional G-K SYSTEM to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku ? mocowanie płyt g-k przy użyciu piano kleju, a cały proces technologiczny może być przeprowadzony w ciągu jednego dnia.

W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy drugiej monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Szkolenie obejmowało część teoretyczną, w czasie której Pan Robert Rodzik zaprezentował produkty wchodzące w skład systemu oraz omówił ich właściwości i zakres stosowania. Druga część bardzo interesująca to część praktyczna, w której uczniowie wykazywali się swoimi umiejętnościami w zakresie:

• aplikowania pianokleju,
  • przyklejania i pozycjonowania płyt oraz
  • szpachlowania połączeń płyt.

Szczegółowe informacje dotyczące tej nowatorskiej technologii Sucha zabudowa w jeden dzień, której rozwiązania pozwalają szybko i łatwo przeprowadzić proces montażu i równania ścian znajdziecie na stronie https://selena.com/pl/ oraz (WWW.tytan.pl)

Dziękujemy za materiały do pokazu oraz za przeprowadzone warsztaty przyjęte przez uczniów i nauczycieli z zainteresowaniem.