Strona główna » Aktualności » Praktyczna nauka zawodu » Szkolenie firmy KOSBUD dla uczniów klasy 3 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

11 kwietnia 2024 r. przedstawiciel firmy KOSBUD Bracia Kosińscy Sp.J., doradca techniczny pan Grzegorz Kania przeprowadził szkolenie z zakresu nowych technologii. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy 3 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Szkolenie obejmowało część teoretyczną i praktyczną. Pan Grzegorz zaprezentował produkty firmy oraz omówił ich właściwości i zakres stosowania a następnie pokazał sposób montażu tych produktów. Po bardzo ciekawej prezentacji uczniowie również mogli wykazać się umiejętnościami w zakresie:

• wykonywania elastycznych płytek Klinkiero,
  • montażu deski elewacyjnej Tabulo oraz
  • elastycznej okładziny Granito.

Po szkoleniu uczniowie otrzymali certyfikaty rekomendujące wysoką jakość wykonawstwa oraz znajomość zastosowania produktów omówionych podczas szkolenia.