Strona główna » Aktualności » Szkolenie dla uczniów w ramach Akademii Technicznej PPG Deco

Szkolenie dla uczniów w ramach Akademii Technicznej PPG Deco

Dnia 19 września 2017 roku w naszej placówce odbyło się kolejne szkolenie dla uczniów klas zawodowych przeprowadzonych przez profesjonalistów z Akademii Technicznej PPG Deco. W ramach programu szkoleniowego ?Kreatywna Szkoła Dekoral? nasi uczniowie zapoznali się z systemami elewacyjnymi. Zakres powyższej tematyki obejmował:

• Farby elewacyjne ? kryteria doboru powłok elewacyjnych, prawidłowe stosowanie,
  • Przygotowanie podłoża ? dobieranie preparatów gruntujących i zasady prawidłowego gruntowania,
  • Techniki nakładania preparatów gruntujących i powłok elewacyjnych ? dobór narzędzi ręcznych i mechanicznych,
  • Techniki wykonywania elewacji ścian ? praktyczne ćwiczenia w nakładaniu preparatów gruntujących, farb elewacyjnych i mas tynkarskich,
  • System ociepleń AKRYS 3000 marki Dekoral Professional ? technologia Ultra Cool Pigment.

Szkolenie te cieszyło się dużym zainteresowanie wśród młodzieży i nauczycieli zajęć praktycznych i jest realizowane cyklicznie w każdym roku współpracy.