Strona główna » Aktualności » Szkolenie De Dietrich

Szkolenie De Dietrich

22 września uczniowie klas pierwszej, drugiej i trzeciej Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej uczestniczyli w szkoleniu o tematyce: ?Pompy ciepła i systemy solarne ? produkty. Dobór urządzeń. Schematy hydrauliczne w różnych zastosowaniach?. Szkolenie przeprowadził przedstawiciel firmy De Dietrich Pan Marek Rawicki.

De Dietrich należy do międzynarodowego koncernu BDR Thermea, który jest wiodącym producentem i dystrybutorem nowatorskich systemów ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody. BDR Thermea skupia się na potrzebach w zakresie nowatorskich rozwiązań klimatycznych i wytwarzania ciepłej wody, oferując gotowe systemy (grupy produktów obejmujące kotły na biomasę, kolektory słoneczne i pompy ciepła).

Po zakończeniu szkolenia uczniowie otrzymali płyty DVD z ciekawymi materiałami i filmami instruktażowymi dotyczącymi doboru urządzeń z zakresu techniki grzewczej domowej jak również komercyjnej oraz zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu w zakresie ?Pompy Ciepła oraz Systemy Solarne firmy De Dietrich?.