Strona główna » Aktualności » Sukces słuchaczki kursu MOD.03 C

Sukces słuchaczki kursu MOD.03 C

Ogromy zawodowy sukces odniosła nasza słuchaczka Mod.03C Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych Dominika Wasiak w drużynie z Hanną Poliak w międzynarodowym konkursie SkillsPoland w Gdańsku zdobywając II miejsce!

Zadanie polegało na wykonaniu form, skrojeniu i uszyciu oryginalnego, zaprojektowanego przez słuchaczkę modelu sukni wieczorowej z określonej tkaniny. Zadanie to zostało znakomicie wykonane w postaci pięknej amarantowej sukni, którą docenili oceniający.

WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy. To największe tego rodzaju zawody na świecie.

Konkurs ma zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym. Inicjatywa stwarza również niepowtarzalną możliwość do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, promocji osiągnięć, a także nawiązywania kontaktów i budowaniu partnerstw edukacyjno-rynkowych.

Ogromne gratulacje dla Dominiki! Mamy nadzieję, że to pierwszy ale nie ostatni sukces naszej słuchaczki i jeszcze o niej usłyszymy.

Nauczyciel w pracowni modelowania – Teresa Rafał