Strona główna » Aktualności » Szkoła zaoczna » Studniówka LO dla dorosłych w CKZiU

Studniówka LO dla dorosłych w CKZiU

ACH, CO TO BYŁ ZA BAL !

Jest taki piękny zwyczaj, że na 100 dni przed maturą, uczniowie spotykają się na Studniówce. W tym roku tradycji stało się zadość i również w CKZIU odbył się 13 stycznia uroczysty bal, który zorganizowali słuchacze semestrów VII A i VII B wraz z wychowawcami.

Piękne stroje maturzystek, maturzystów oraz osób im towarzyszących, muzyka, tańce a przede wszystkim pozytywne nastawienie sprawiły, że bal studniówkowy należy uznać za udany. Swoją obecnością uświetniła bal Dyrekcja naszej szkoły oraz nauczyciele i pracownicy. Był polonez, życzenia i podziękowania… ale przede wszystkim była cudowna atmosfera i zabawa do białego rana.

Bal studniówkowy 2024 przeszedł do historii, na szczęście będzie utrwalony w naszych wspomnieniach i na zdjęciach. Przed maturzystami okres wytężonej pracy, ale wierzymy, że tak pięknie, jak zatańczyliście poloneza, tak pięknie zdacie egzamin maturalny, za który już dziś trzymamy kciuki.

Marzena Skwiecińska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze studniówki:
link do galerii