Strona główna » Aktualności » Spotkanie dyrekcji Centrum ze Słuchaczami

Spotkanie dyrekcji Centrum ze Słuchaczami

29 września i 6 października 2018 r., podobnie jak to było w latach poprzednich, odbyły się spotkania  semestrów rozpoczynających naukę z dyrekcją Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim. Przybyłych przywitał opiekun Samorządu Słuchaczy Jacek Trojanowski, następnie zabrała głos dyrektor szkoły Joanna Kowalska, która przedstawiła strukturę i zadania Centrum. W kolejnej części spotkania opiekunowie semestrów I LO, III B LO, III C LO, III D LO i I SP Adm. scharakteryzowali słuchaczy swoich semestrów. Dyrekcja i opiekun Samorządu życzyli obecnym jak najlepszych wyników w nauce.

UWAGA!!!

Egzaminy semestralne semestrów VI LO odbędą się zdalnie (na odległość) zgodnie z harmonogramem. Szczegóły w zakładce EGZAMINY SEMESTRALNE

Od 12 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020 r. zajęcia edukacyjne w CKZiU zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej

zawieszone.