Strona główna » Aktualności » Pokaz aplikowania farby agregatem firmy WAGNER

Pokaz aplikowania farby agregatem firmy WAGNER

Po raz pierwszy w nowym roku szkolnym gościliśmy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przedstawiciela firmy WAGNER POLSKA pana Piotra Świątkowskiego oraz pana Mateusza Wawera przedstawiciela firmy Greinplast na pokazie nanoszenia powłok farbami ceramicznymi metodą natryskową.
Pokaz, który odbył się 26 października 2021 zorganizowałam dla uczniów klasy pierwszej w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
i dotyczył wykonywania powłok malarskich.

Zakres szkolenia obejmował teorię związaną z budową i obsługą agregatu oraz ogólne zasady malowania w systemie airless, czyli bez udziału powietrza. Uczniowie obejrzeli agregat malarski SF23 PLUS i w trakcie ćwiczeń przekonali się o jego uniwersalności oraz wielu możliwościach wykorzystania w zastosowaniu różnych materiałów.

Agregat malarski firmy Wagner wyposażony jest w nowoczesne technologie pozwalające na łatwą i wydajną pracę a po jej zakończeniu równie łatwe oczyszczenie urządzenia sprowadzające się do umycia pistoletu przy użyciu ciepłej wody.

W drugiej części szkolenia uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w malowaniu.

Materiały do pokazu otrzymaliśmy od firmy Greinplast, za które bardzo dziękujemy jak również dziękujemy firmie Wagner za przeprowadzenie szkolenia.
Jak zwykle szkolenie było na wysokim poziomie i z zainteresowaniem przyjęte przez uczniów, po szkoleniu uczniowie otrzymali certyfikaty i prezenty od firmy Wagner