Strona główna » NAUCZANIE ZDALNE » Logowanie na platformie TEAMS w przeglądarce internetowej (komputer)

Logowanie na platformie TEAMS w przeglądarce internetowej (komputer)

Aby zalogować się do platformy TEAMS korzystając z przeglądarki internetowej (np. Chrome, Firefox, Edge), wejdź na stronę szkoły (www.ckziumm.edu.pl) i kliknij w przycisk TEAMS znajdujący się w górnym menu po prawej stronie.

Login (email szkolny)

Następnie wpisz swój login w polu oznaczonym na poniższym obrazku. Twój login składa się z pierwszego imienia (bez zdrobnień), kropki, nazwiska oraz końcówki @ckziumm.edu.pl  a następnie kliknij przycisk Dalej

Np:
Jan Andrzej Kowalczyk będzie miał login:

jan.kowalczyk@ckziumm.edu.pl

Hasło startowe

Następnie podaj swoje hasło. Jeśli logujesz się po raz pierwszy wpisz tutaj:

Ckziu-2020

a następnie kliknij Zaloguj.

* Jeśli logujesz się po raz pierwszy pojawi Ci się ekran z prośbą o ustawienie nowego (własnego) hasła. Hasło musi zawierać co najmniej jedną małą literę, jedną wielką literę oraz jedną cyfrę. Minimalna długość hasło to 8 znaków. Po wpisaniu nowego hasła kliknij Zaloguj.

UWAGA!!! Jeśli zapomnisz swojego hasła, to jedynym sposobem jego zmiany jest kontakt z administratorem pod adresem: m.jaguscik@ckziumm.edu.pl

Na kolejnym ekranie zaznacz komunikat “Nie pokazuj ponownie” i kliknij na TAK.

Na kolejnym ekranie wybierz formę pracy na platformie TEAMS. Możesz dalej kontynuować korzystanie z TEAMS w przeglądarce  (niezalecane z powodów technicznych), lub pobrać i zainstalować na komputerze aplikację Microsoft TEAMS. W tym celu kliknij na przycisku “Pobierz…” a następnie zainstaluj pobraną aplikację na komputerze klikając w pobrany plik.

Aby zobaczyć jak zalogować się na platformie przy użyciu aplikacji, przejdź na stronę: LOGOWANIE W TEAMS W APLIKACJI NA KOMPUTERZE

Korzystanie z platformy w obu przypadkach jest niemal identyczne. Aby poznać podstawy korzystania z platformy przejdź na stronę: PODSTAWY KORZYSTANIA Z PLATFORMY TEAMS

Istnieje również możliwość zalogowania się i korzystania z aplikacji TEAMS przy użyciu aplikacji na telefon. Aby zobaczyć jak zalogować się na platformie przy użyciu aplikacji na telefon, przejdź na stronę: LOGOWANIE W TEAMS W APLIKACJI MOBILNEJ.