Strona główna » Aktualności » Komunikat Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego dla uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych

W związku z zawieszeniem zajęć  na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. zachęcam Państwa do korzystania z materiałów edukacyjnych  zamieszczanych na szkolnej platformie Moodle.

Do zasobów logujemy się poprzez górną zakładkę Platforma E-CKZU na naszej  stronie internetowej www.ckziumm.edu.pl

Jeśli ktoś nie ma loginu proszę o kontakt z  Panem Markiem Szczurowskim – administratorem platformy  marekszczurowski@wp.pl

Wykładowcy sukcesywnie  będą uzupełniali zasoby zgodnie z planem.  Biorąc pod uwagę możliwość przedłużenia zawieszenia pracy szkół proszę systematycznie zapoznawać  się z materiałami edukacyjnymi, ponieważ  nie będzie możliwości odpracowania zajęć.

Proszę o ograniczenie osobistych kontaktów z pracownikami szkoły. W sprawach bieżących proszę się kontaktować drogą mailową kursy@ckziumm.edu.pl  lub telefoniczną 25 758 29 08.

Joanna Kowalska

Dyrektor CKZiU