Strona główna » Aktualności » Akcja charytatywna

Akcja charytatywna

W dniach 23, 24 i 30 listopada 2013r wśród słuchaczy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim przeprowadzona została akcja charytatywna, której celem była zbiórka pieniędzy na wsparcie i rehabilitację dla poszkodowanej w wypadku samochodowym Kamilki Pasiecznej.  Przedstawiciele Samorządu Słuchaczy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zebrali wśród swoich koleżanek i kolegów kwotę prawie 500zł, którą przekazaliśmy na konto wskazane na stronie internetowej www.kamilkapasieczna.pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim słuchaczom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, którzy wspomogli akcję i czynnie wzięli w niej udział.  Obecnie Kamilka przebywa w Klinice ?Budzik?, i z tygodnia na tydzień jej stan zdrowia poprawia się. Coraz częściej się rusza, wydaję dźwięki, uśmiecha się, reaguje na bliskie jej osoby. Swoje niezadowolenie okazuje płaczem. Na polecenie podaje rączki i nóżki, widać jednak, że to dla niej ogromny wysiłek. Obserwując ją, z dnia na dzień widać, że próbuje nam coś przekazać, powiedzieć, niestety jeszcze nie może? ALE NIE PODDAJE SIĘ!!! Jest najdzielniejszą dziewczynką na świecie i to daję nam nadzieję, by razem z nią walczyć.

Przed Kamilką jeszcze dużo ciężkiej pracy. Dwutygodniowy pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym wynosi około 5000zł , a ona tych tygodni potrzebuje wiele. Pomoc finansowa pozwoli naszemu dziecku małymi krokami poprawiać swój stan zdrowia i przybliżyć się do jej dawnego życia. Dzięki temu będzie miała szanse walczyć o swój powrót do pełnosprawności, bez Waszej pomocy nie było by to możliwe.

Jeszcze raz z Całego Serca DZIĘKUJEMY !!!