Strona główna » Aktualności » Praktyczna nauka zawodu » Szkolenie firmy Wienerberg

Szkolenie firmy Wienerberg

Dnia 24 maja 2024 roku w Centrum Szkolenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim odbyło się szkolenie i prezentacja przeprowadzone przez Pana Dominika Kucharuka, przedstawiciela firmy Wienerberger. Wydarzenie było dedykowane uczniom klasy I Technik Budownictwa, specjalizującym się w zawodzie murarz-tynkarz. Celem spotkania było zaprezentowanie nowoczesnych technologii ceramicznych wykorzystywanych w architekturze i budownictwie, ze szczególnym uwzględnieniem systemu ceramicznego Porotherm.

Podczas szkolenia Pan Dominik przedstawił metody murowania w systemie Porotherm, w tym techniki murowania z użyciem Porotherm Dryfix oraz zaprawy cienkowarstwowej Porotherm Profi.

Szkolenie było doskonałą okazją dla uczniów, aby zdobyć cenną, praktyczną wiedzę na temat nowoczesnych technologii ceramicznych i ich zastosowania w branży budowlanej. Dzięki takim inicjatywom młodzi specjaliści mogą lepiej przygotować się do przyszłych wyzwań zawodowych, będąc na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w budownictwie.
Serdecznie dziękujemy Panu Dominikowi Kucharukowi oraz firmie Wienerberger za przekazanie swojej wiedzy i doświadczenia, co z pewnością przyczyni się do podniesienia kwalifikacji naszych uczniów.

Marek Murach