Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy Fisher – Nowoczesne systemy zamocowań

Szkolenie firmy Fisher – Nowoczesne systemy zamocowań

W dniu 17 stycznia 2023 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim Pani mgr inż. Iga Pszczółkowska Inżynier Wsparcia Technicznego Fischer Polska przeprowadziła kolejne szkolenie teoretyczne i praktyczne ?Nowoczesne systemy zamocowań? dla uczniów klasy I i II Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie i klasy II Technik budownictwa. Podczas szkolenia uczniowie zapoznali się systemami: mocowania w płytach i materiałach budowlanych zawierających puste przestrzenie, tworzywowe i metalowe elementy mocujące dla lekkich i średnich obciążeń, rozwiązania kotwienia mechanicznego do wysokich obciążeń ? kotwa stalowa oraz mocowania chemiczne o podwyższonej wytrzymałości do betonu i muru. Sprawdzenie siły trzymania kotew w większości materiałów budowlanych wykonano za pomocą testera Hydrajaws.

Marek Murach