Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy Fisher

Szkolenie firmy Fisher

W dniu 12 grudnia 2022 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim Pani mgr inż. Iga Pszczółkowska Inżynier Wsparcia Technicznego Fischer Polska przeprowadziła szkolenie teoretyczne i praktyczne ?Nowoczesne systemy zamocowań? dla uczniów klasy I Technik robót wykończeniowych i klasy, I Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Podczas szkolenia uczniowie zapoznali się systemami: mocowania w płytach i materiałach budowlanych zawierających puste przestrzenie, tworzywowe i metalowe elementy mocujące dla lekkich i średnich obciążeń, rozwiązania kotwienia mechanicznego do wysokich obciążeń – kotwa stalowa oraz mocowania chemiczne o podwyższonej wytrzymałości do betonu i muru.

Marek Murach