Strona główna » Aktualności » Teoria i praktyka malowania metodą natryskową

Teoria i praktyka malowania metodą natryskową

Po raz kolejny gościliśmy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przedstawicieli firmy WAGNER POLSKA panów Michała Bulę i Piotra Świątkowskiego.

Pokaz, który odbył się 21 stycznia 2020 zorganizowałam dla uczniów klas pierwszych uczących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie a dotyczył nanoszenia powłok metodą natryskową. Zakres szkolenia obejmował część teoretyczną związaną z budową i obsługą agregatu do malowania oraz część praktyczną.

Jak zwykle szkolenie było na wysokim poziomie i z zainteresowaniem przyjęte przez uczniów, którzy pilnie uczyli się obsługi agregatu i wykonywania powłok z farb dyspersyjnych. Na potrzeby szkolenia farby dostarczył pan Tomasz Kamiński z firmy GREINPLAST.

Po ukończeniu szkolenia uczniowie otrzymali certyfikaty.