Strona główna » Aktualności » KKZ Fryzjer C na szkoleniu w Warszawie

KKZ Fryzjer C na szkoleniu w Warszawie

Słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego KKZ A.19 Wykonywanie zabiegów fryzjerskich GRUPA “C” w dniu 29.11.2015 wzięły udział w szkoleniu w Freelance Studio w Warszawie. Wyjazd zorganizowała pani Lidia Kania-Kuźma. Temat szkolenia ?LISSE FOR ALL WG. ALFAPARF MILANO? -czyli keratynowe prostowanie włosów. Szkolenie prowadzili technicy ALFAPARF MILANO Ewa Dalemula i Michał Łożański.

ALFAPARF MILANO jest obecnie liderem branży profesjonalnych usług fryzjerskich oraz główną marką grupy ALFAPARF GROUP, włoskiego koncernu przemysłu kosmetycznego specjalizującego się w produktach i rozwiązaniach mających na celu dbałość o piękno włosów i ciała.
Celem szkolenia było zapoznanie kursantek z zabiegami opartymi na keratynie – zabieg BOTOX, MAKE-UP, FLEXIBLE i KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW.

Szkolnie składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej na modelkach. Słuchaczki brały czynny udział w szkoleniu, każda z nich dostała dyplom potwierdzający udział w szkoleniu. Mamy nadzieję, że zdobytą wiedzę i umiejętności będą wykorzystywały w przyszłej pracy zawodowej 🙂

Lidia Kania-Kuźma