Strona główna » Aktualności » Szkolenie Sopro

Szkolenie Sopro

9 kwietnia 2014 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w ramach  doskonalenia zawodowego odbyło się szkolenie dla  uczniów klasy III technolog robót  wykończeniowych w budownictwie i klasy II monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Do przeprowadzenia szkolenia zaproszeni zostali przedstawiciele firmy Sopro panowie Marcin Serwin,  Robert Lewczuk i  Lucjan Łukasik.

W trakcie szkolenia uczniowie zostali zaznajomieni z systemowymi  zastosowaniami materiałów firmy Sopro na tarasach, balkonach i w łazienkach.

Szkolenia będą miały charakter cykliczny, związane z najnowszymi produktami chemii budowlanej Sopro do prac glazurniczych, wykończeniowych, renowacji betonu i w zależności od potrzeb do prac murarskich.

Wszystkie prezentowane materiały były bardzo ciekawe ale najbardziej inspirująca była fuga Sopro DF 10 Design Fuga Flex, którą można uszlachetniać dodatkiem złotego lub srebrnego brokatu. Efekty prezentacji fugowania mozaiki z dodatkiem złotego brokatu można obejrzeć w pracowni budowanej.