Strona główna » Aktualności » Szkolenie posadzkarzy

Szkolenie posadzkarzy

9 maja 2013 roku uczniowie klasy II B i II GP o specjalności posadzkarz wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez Renatę Solonek i Roberta Pyszel w Polskim Zrzeszeniu Płytkarzy w Warszawie.

Tematyką szkolenia były ?Systemy podtynkowe i nowatorskie rozwiązania łazienkowe? , które poprowadził pan Tomasz Pawlak z firmy Viega.

Centrum Szkoleniowe Viega jest wzorcowe dla tego typu szkoleń. Przestrzenna
i nowoczesna część do zajęć teoretycznych oraz okazała w pomoce dydaktyczne, część do ćwiczeń praktycznych. Zadania praktyczne uczniowie wykonywali z entuzjazmem
i ciekawością, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia do montażu.

W czasie przerwy na lunch mieliśmy czas na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń
z innymi uczestnikami szkolenia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zainteresować pragmatycznym podejściem do kształcenia zawodowego przedstawicielkę Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy panią Kamilę Figurę i umożliwienie udziału w szkoleniu uczniom naszego Centrum.

Po zakończonym szkoleniu uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające przeszkolenie w zakresie rozwiązań łazienkowych.