Strona główna » Aktualności » KREATYWNA SZKOŁA DEKORAL – szkolenie uczniów we Wrocławiu

KREATYWNA SZKOŁA DEKORAL – szkolenie uczniów we Wrocławiu

Dnia 15-16 września 2016 roku odbyło się we Wrocławiu szkolenie dla nauczycieli jako koordynatorów programu ?Kreatywna Szkoła Dekoral?. Szkolenie odbyło się dzięki porozumieniu o współpracy w zakresie świadczenia pomocy dydaktycznej przez Akademię Techniczną PPG Deco we Wrocławiu. Koordynatorem trzy letniego programu został nauczyciel praktycznej nauki zawodu: Piotr Mróz.

W ramach współpracy powstanie Patronacka Pracownia? dla zawodu: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W tym celu odbędzie się renowacja jednej z sal do zajęć praktycznych z materiałów przekazanych przez Akademię Techniczną PPG Deco. Planowane będą również kolejne cykle szkoleń dla uczniów i nauczycieli.