Strona główna » Kadra nauczycielska

Kadra nauczycielska

 Wykaz kadry Pedagogicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w roku szkolnym 2019/2020

L.p. Nazwisko i imię  Nauczany przedmiot
1. Abramowski Michał przedmioty mechaniczne
2. Aksamitowska-Michalik Sławomira język polski
3. Baliszewska Iwona przedmioty ekonomiczne
4. Bartosiewicz Bogusława przedmioty budowlane
5. Brzezińska Grażyna przedmioty gastronomiczne (pnz)
6. Bukowiński Andrzej stolarz (pnz)
7. Cacko Henryk przedmioty elektryczne
8. Cegiełko Andrzej pszczelarz – nauka zawodu (kkz)
9. Chomicz Agnieszka przedmioty ekonomiczne
10. Chromiński Andrzej informatyka
11. Cudna Jadwiga przedmioty budowlane (pnz)
12. Dawydko Teresa przedmioty zawodowe (kkz)
13. Dróżdż Jan przedmioty mechaniczne(pnz)
14. Dumicz Małgorzata krawiec – nauka zawodu (kkz)
15. Frelak Grzegorz monter sieci instalacji i urządzeń san. (pnz)
16. Grudzień Danuta przedmioty ekonomiczne
17. Jacak Bogdan przedmioty ekonomiczne
18. Jurkowska Anetta przedmioty ekonomiczne (wicedyrektor)
19. Kacprzak Emil stolarz – (pnz) kkz
20. Kaliński Andrzej rolnik – nauka zawodu (kkz)
21. Kamiński Adam monter sieci instalacji i urządzeń san. (pnz)
22. Kania-Kuźma Lidia fryzjer – nauka zawodu (kkz)
23. Komuda Ewelina przedmioty gastronomiczne
24. Konopka Katarzyna rolnik – nauka zawodu (kkz)
25. Kopeć Maria przedmioty gastronomiczne
26. Korgul Barbara geografia
27. Korgul Mariusz język angielski
28. Kossakowska Elżbieta  przedmioty gastronomiczne 
29. Kosut Zenon przedmioty budowlane (pnz)
30. Kowalska Joanna przedmioty ekonomiczne (dyrektor)
31. Krasiński Witold mechanik pojazdów samochodowych (pnz)
32. Kuchta Grażyna krawiec – nauka zawodu (kkz)
33. Łodyga Grzegorz mechanik pojazdów samochodowych (pnz)
34. Matusik Henryk prawo
35. Mróz Piotr przedmioty budowlane (pnz)
36. Nowak Lechosław pszczelarz – nauka zawodu (kkz)
37. Nowicka Teresa przedmioty gastronomiczne (pnz)
38. Obstawska Jadwiga język rosyjski
39. Oklesiński Kazimierz mechanik pojazdów samochodowych (pnz)
40. Ostaszewska Maria psychologia, socjologia
41. Pawlaczyk Marek przedmioty gastronomiczne 
42. Pielasa Agnieszka geografia
43. Pieńkowski Tadeusz monter sieci instalacji i urządzeń san (pnz)
44. Piłka Andrzej przedmioty budowlane (pnz)
45. Piskorz Jolanta przedmioty gastronomiczne
46. Potrząsaj-Kulik Ewelina florysta (kkz)
47. Pyszel Robert przedmioty budowlane (pnz)
48. Radłowska Bogusława przedmioty gastronomiczne(pnz)
49. Radomska Edyta język polski
50. Rafał Teresa krawiec – nauka zawodu (kkz)
51. Rogalski Leszek przedmioty stolarskie
52. Roguski Zdzisław mechanik pojazdów samochodowych (pnz)
53. Sadoch Renata krawiec – nauka zawodu (kkz)
54. Samulik Adam przedmioty mechaniczne
55. Saramak Katarzyna przedmioty gastronomiczne
56. Skibowski Kazimierz stolarz (pnz) (wicedyrektor)
57. Skorb Małgorzata przedmioty gastronomiczne (pnz)
58. Skwiecińska Marzena matematyka, fizyka
59. Solonek Renata przedmioty budowlane (pnz)
60. Sudo Zbigniew stolarz (pnz)
61. Szczurowski Marek matematyka, informatyka
62. Szuba Tomasz przedmioty budowlane
63. Szydłowska Alina biologia
64. Świątek – Mudant Beata biologia (wicedyrektor)
65. Trojanowski Jacek historia
66. Trześkowski Adam przedmioty budowlana (pnz)
67. Tyblewska-Mendyk Maria krawiec – nauka zawodu (kkz)
68. Walas Mirosław wos, historia, bhp
69. Walasik Katarzyna język angielski
70. Walasik Tomasz mechanik pojazdów samochodowych (pnz) 
71. Wierzbicka Katarzyna przedmioty gastronomiczne
72. Wiesner Anna język rosyjski, język polski
73. Wiśniewska Urszula fryzjer – nauka zawodu (kkz)
74. Wojciechowski Łukasz pszczelarz – nauka zawodu kkz
75. Wojtalewska-Lichota Ewa florysta (kkz)
76. Woźnica Danuta jezyk angielski
77. Zalewski Bogdan mechanik pojazdów samochodowych (pnz)
78. Zielińska Małgorzata obsługa kas fiskalnych
79. Zielińska-Zych Justyna chemia, wos
80. Ziółkowski Jakub elektryk – pnz

Objaśnienia skrótów w tabelce:
pnz – praktyczna nauka zawodu
kkz – kwalifikacyjne kursy zawodowe
OMiDP – Ośrodek Mechaniki i Diagnostyki Pojazdowej

 
 
 
 
 
Reklama luty 2019