Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego w semestrach maturalnych w roku szkolnym 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego w semestrach maturalnych w roku szkolnym 2017/2018

27 kwietnia 2018 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego semestry maturalne uroczyście zakończyły rok szkolny.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Joanna Kowalska, podsumowując tegoroczne osiągnięcia naszych słuchaczy. Powodów do zadowolenia było wiele, spośród blisko 60 tegorocznych absolwentów 11 otrzymała dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Kolejną liczną grupę stanowili finaliści różnych konkursów organizowanych w szkole. Dyplomy i nagrody wręczyła Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas.

Pani Dyrektor Joanna Kowalska w imieniu własnym oraz opiekunów semestrów: szóstych: Marzeny Skwiecińskiej, Jacka Trojanowskiego, Justyny Zielińskiej ? Zych oraz Beaty Świątek-Mudant, życzyła satysfakcjonującego wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności w życiu. Zachęcała również do dalszego kształcenia się w Centrum. W uroczystości wzięli udział również nauczyciele uczący w tych semestrach m.in. Edyta Radomska i Jadwiga Obstawska.

Po przemówieniu Pani Dyrektor przedstawiciele Samorządu Słuchaczy na jej ręce złożyli symboliczny bukiet kwiatów. Następnie opiekunowie wręczyli świadectwa słuchaczom swoich semestrów.

Uroczystość przebiegła w podniosłej i wzruszającej atmosferze.