Strona główna » Aktualności » XV Powiatowa Giełda Szkół w Mińsku Mazowieckim

XV Powiatowa Giełda Szkół w Mińsku Mazowieckim

24 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim odbyła się XV Powiatowa Giełda Szkół, którą, jako Gospodyni tej edycji, otworzyła Pani Dyrektor Małgorzata Beczek. Wszystkich przybyłych przywitał również Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński. Życzył on młodzieży trafnego, wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Dyrektorzy placówek, uczestniczących w Giełdzie, przedstawili w kilku zdaniach informacje o swoich szkołach.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego reprezentowała delegacja pod przewodnictwem Panui Dyrektor Joanny Kowalskiej. Na stoisku Centrum szkole reprezentowali: Jadwiga Obstawska, Jacek Trojanowski Bogdan Zalewski, Małgorzata Zielinska. Wsparcie nauczycielom CKZiU udzielili słuchacze: Iwona Legat, Jakub Rastawicki, Albert Zalewski.

Na naszym stanowisku można było uzyskać informacje na temat oferty kursowej i szkół dla dorosłych.