Strona główna » Aktualności » XV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej dla Dorosłych

XV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej dla Dorosłych

W dniu 4 czerwca 2016 odbył się etap centralny i finał XV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej dla Dorosłych zorganizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Naszą szkołę reprezentowali słuchacze semestru IV szkoły policealnej w zawodzie technik rachunkowości: Kamil Przybylski i Grzegorz Sosnowski oraz słuchaczki KKZ A.65: Agnieszka Gruba, Agnieszka Kowalska, Marzena Trzeciak i Magdalena Zalewska wraz z opiekunem Anettą Jurkowską. Tegoroczna edycja olimpiady przebiegała pod hasłem ? Koszty pracy w gospodarce?. Wszyscy uczestnicy etapu centralnego olimpiady rozwiązywali test oraz zadanie praktyczne dotyczące zatrudnienia pracownika. Do finału olimpiady zakwalifikował się Kamil Przybylski i zajął VII miejsce. Gratulujemy!