Strona główna » Aktualności » Wręczenie świadectw Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Wręczenie świadectw Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

5 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie świadectw absolwentom Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Tym razem 19 osób otrzymało wymarzony dowód ukończenia szkoły średniej, a ponadto jedna z nich ? pani Justyna Jurek ? została wyróżniona nagrodą książkową za dobre wyniki w nauce. Spotkanie poprowadziła pani dyrektor Joanna Kowalska, a towarzyszyły jej panie: Beata Świątek-Mudant ? wicedyrektor, Edyta Radomska ? opiekun klasy oraz Jolanta Reda ? pracownik kancelarii szkoły.

Gratulujemy naszym absolwentom wytrwałości w dążeniu do celu, zwłaszcza, że kariera edukacyjna osób dorosłych wiąże się z licznymi wyrzeczeniami i trudnościami. Życzymy im kolejnych życiowych sukcesów, ustawicznego doskonalenia się i oczywiście pomyślnych wyników na egzaminie maturalnym.