Strona główna » Aktualności » Rozdanie świadectw w Liceum dla dorosłych

Rozdanie świadectw w Liceum dla dorosłych

W dniu 8 stycznia 2016 r. kolejne szkolne roczniki liceum (VI A i VI B) zakończyły swoją edukacyjną przygodę z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. W uroczystości wręczania świadectw udział wzięli: p. dyrektor Joanna Kowalska, p. wicedyrektor Beata Świątek-Mudant, opiekunowie semestru: Stanisław Marek i Tomasz Macios, pracownik kancelarii szkolnej ? Monika Skibowska i absolwenci liceum.

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor gratulując kolejnej grupie absolwentów ukończenia szkoły i osiągniętych wyników oraz życząc dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz w zbliżającym się egzaminie maturalnym. Pani Beata Świątek-Mudant i opiekunowie semestrów zachęcali osoby niezdeklarowane do ostatecznego wypełniania deklaracji przedmaturalnych i wzięcia udziału w tym ważnym egzaminie.

Jak zwykle przy takiej okazji wspomniano początki edukacyjne i kolejne drogi kończących semestrów. Było miło i sympatycznie.

Następnie opiekunowie semestrów rozdawali świadectwa ukończenia szkoły, składali absolwentom indywidualne gratulacje, co zostało uwiecznione na zdjęciach. Odczuć też można było atmosferę niedawnych świąt Bożego Narodzenia ? choinka w narożniku sali 20, gdzie odbywała się uroczystość, dużo ciepła i uśmiechy na twarzach, a nawet i spóźniony Mikołaj w postaci Patrycji Wieczorek z VI A LO, która dla obecnych nauczycieli przygotowała małe prezenty.

Ostatecznie szkołę ukończyło 30 absolwentów (16 z VI A i 14 z VI B), z których za bardzo dobre wyniki w nauce wyróżnieni zostali:

• Dąbrowski Emil ? VI A LO
  • Gruba Ewa ? VI B LO
  • Malesa Ewa ? VI B LO
  • Winiarek Magdalena ? VI A LO
  • Zaperta Agnieszka ? VI B LO

Podczas uroczystości panowała miła atmosfera, a nawet sami absolwenci nie mogli do końca uwierzyć, że już nastąpił koniec kolejnego, ale jak bardzo ważnego etapu w ich dotychczasowym życiu. Zawsze się coś kiedyś kończy, ale też i coś zaczyna. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim absolwentom i czekamy na następnych