Strona główna » Aktualności » KKZ FRYZJER C ? szkolenie z koloryzacji

KKZ FRYZJER C ? szkolenie z koloryzacji

15 maja 2016 r. słuchaczki KKZ FRYZJER C wzięły udziału w szkoleniu dotyczącym przełomowej technologii PIGMENTS w koloryzacji włosów. Szkolenie odbyło się w Warszawie w AKADEMI ALFAPARF MILANO.

Pigments to innowacja w personalizacji koloru podczas wszelkich zabiegów w salonie fryzjerskim oraz domowej pielęgnacji, oparta na nowej generacji czystych barwników o sześciu kolorach: fioletowo-popielaty, czerwony, popielato-złoty, złoty, miedziany, złoto-mahoniowy.

Czyste pigmenty gwarantują możliwość jednoczesnego wykonywania zabiegu keratynowego prostowania włosów oraz usługi koloryzacji. Nasze Kursantki wykazały się wielkim zaangażowaniem i wiedzą z podstaw koloryzacji oraz sprawną pracą na modelkach. A z nowościami są na bieżąco.

Lidia Kania-Kuźma